O firmie

Nazwa FBF bed&more jest od ponad 30 lat synonimem jakości, obsługi i niezawodności w zakresie tekstyliów hotelowych. Jako długoletni partner w międzynarodowej branży hotelarsko-gastronomicznej, oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysokie standardy jakościowe.

FBF bed&more jest częścią HK Holding AG, która to zarządza grupą spółek z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku wysokiej jakości tekstyliów domowych, łóżek i materacy.

Grupa kapitałowa składa się z dziewięciu firm w siedmiu krajach europejskich z ponad 300 pracownikami zatrudnionymi w działach: produkcyjnym, rozwojowym, sprzedażowym.

Firma Estella Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach jest jedną ze spółek HK Holding i w 100% należy do niemieckiego właściciela. Jako spółka powiązana kapitałowo posiadamy wyłączność na dystrybucję produktów FBF bed&more na rynkach wschodnio-europejskich. W związku z powyższym klienci naszej firmy mogą korzystać z produktów, które zostały stworzone przy współpracy z firmą FBF bed&more i od lat są testowane przez tysiące hotelarzy na całym świecie.