Używamy plików cookies, aby dać Ci jak najlepsze doświadczenia z korzystania z naszego sklepie internetowego. Pozostanie na stronie oznacza, że zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Willkommen im B2B Online-Shop der Fränkischen Bettwarenfabrik!


Unser Online-Angebot richtet sich ausschließlich an gewerbliche Abnehmer. Kein Verkauf an Privatkunden. Bitte registrieren Sie sich vor Ihrer Bestellung im Shop. Alle Preise in € zzgl. Mwst.


Ihr FBF bed&more - Team

O nas


FBF bed&more Sp. z o.o.

ul. Polna 6

59-100 Polkowice, Polska


Tel.: +48 76 74 00 270

Fax: +48 76 845-37-81


E-Mail: biuro@fbf-bedandmore.pl

Web: www.fbf-bedandmore.pl

Grafika

Aktualnie wykorzystujemy zdjęcia zamieszczone na portalu www.fotolia.pl
Wykluczenie odpowiedzialności/Disclaimer

Treści
Treść tej strony internetowej starannie przygotowano i sprawdzono. Nie możemy jednak zagwarantować aktualnego charakteru, pełnej zgodności ze stanem faktycznym lub kompletności przedstawionych informacji. Firma FBF bed&more Sp. z o.o. jest usługodawcą zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.)


Odnośniki
Odnośniki zamieszczone na tej stronie internetowej („Links”) różnią się od własnych treści firmy FBF bed&more Sp. z o.o. W przypadku odnośników mamy do czynienia z treściami obcymi. Takie treści obce są sprawdzane podczas umieszczania odnośnika na stronie pod kątem ewentualnego naruszenia przepisów prawa cywilnego i karnego. Nie można jednakże wykluczyć możliwości zmiany w przyszłości treści zawartych pod danym odnośnikiem przez ich odpowiednich autorów. Firma FBF bed&more Sp. z o.o. nie jest prawnie zobowiązana do ciągłego sprawdzania takich treści pod kątem zmian, które mogłyby spowodować ponowne powstanie odpowiedzialności. Firma FBF bed&more Sp. z o.o. zasadniczo nie ponosi zatem odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach internetowych, do których prowadzą odnośniki. Za treści umieszczone na takich stronach odpowiedzialność ponoszą wyłącznie autorzy takich stron. W przypadku stwierdzenia przez FBF bed&more Sp. z o.o. lub przez stronę trzecią naruszenia prawa cywilnego lub karnego przez strony internetowe, do których prowadzą zamieszczone odnośniki stosowny odnośnik zostanie usunięty pod warunkiem, iż jest to technicznie możliwe i wykonalne.


Informacja o prawach autorskich
Wszystkie zamieszczone na tej stronie internetowej informacje tekstowe, zdjęcia, ilustracje itd. Są chronione prawem autorskim. W przypadku zamiaru wykorzystania elementów tej strony internetowej należy skierować stosowne zapytanie na adres biuro@fbf-bedandmore.pl. Firma FBF bed&more Sp. z o.o. skontaktuje się następnie z autorem/stroną posiadającą prawa użytkowania takich materiałów. Wykorzystanie elementów tej strony internetowej wymaga wyraźnej zgody firmy FBF bed&more Sp. z o.o. i autora/strony posiadającej prawa do użytkowania takich materiałów.

Newsletter
Katalog produktów Przeglądaj teraz
Konfigurator Konfiguruj teraz

Dowiedz się wszystkiego o łóżkach hotelowych w sklepie internetowym dla klientów b2b FB F !

Odkryj łóżka kontynentalne FBF® i akcesoria oraz przemyślane systemy łóżek oferowane za przystępną cenę, idealne dla każdego hotelu lub pensjonatu! Nasze dowolnie łączone łóżka hotelowe, wezgłowia, materace bazowe, elementy łączące, nóżki i artykuły dekoracyjne spełniają wszystkie życzenia dotyczące wartościowego wyposażenia pokojów hotelowych. Pięć kroków do indywidualnie dobranego łóżka hotelowego dla każdego hotelu – wybierz dowolny z czterech systemów łóżek dzięki naszemu kreatorowi łóżek kontynentalnych! W naszym świecie materaców można znaleźć szeroki wybór , idealnie dopasowanych do naszych łóżek kontynentalnych materaców odpowiadających różnym wymaganiom jakościowym. Oczekuje na Ciebie również szeroki, profesjonalny asortyment nakładek ochronnych i higienicznych na materace oraz topperów i pokrowców. Daj się ponieść naszej ofercie i zatroszcz się o zdrowy sen w higienicznych, czystych warunkach! Zadbaj o relaksujący sen, który pozostawi gościom niezapomniane wrażenia! Nasze produkty z wypełnieniem z puchu i pierza lub z materiałów syntetycznych odpowiednich dla osób cierpiących na alergię rozpieszczają wszystkich gości, dbając o odpowiedni relaks. Odkryj również menu poduszek FBF oferujące wypełnione ze wszystkich stron, ulubione poduszki, jak również wałki, podgłówki i wiele innych produktów!

Zaskakująca swoboda wystroju hotelowego – również dzięki szerokiej gamie produktów

Higieniczna i czysta pościel hotelowa dla każdej koncepcji pomieszczenia, funkcjonalne, prześcieradła na gumkę i tradycyjne oraz szeroki wybór przytulnych koców: Dzięki programowi pościeli hotelowej FBF bed&more możesz zadbać o idealny relaks i rozpieszczać gości najlepszymi tkaninami, za najlepszą cenę! Odkryj nasze produkty przeznaczone dla pobytu rodzin w hotelach! Dzięki meblom dziecięcym z certyfikatem GS higienicznym materacom dla dzieci i prześcieradłom na gumkę, zestawom pościeli dostępnym w dowolnych kształtach, przyjemnym w dotyku tkaninom, przytulankom i innych produktom możesz już jutro upiększyć urlop swoich gości. Dzięki naszym towarom wykonanym z froty dostępnym w sklepie internetowym FBF możesz zmienić własne łazienki i strefy dobrobytu w małe oazy relaksu dla swoich gości. Odkryj urozmaicone, dowolnie łączone ręczniki do rąk, ręczniki do łazienki i sauny wykonane z ekskluzywnej zwykłej i przędzonej froty oraz wysokiej jakości szlafroki i inne przyjemne tkaniny zapewniające idealny pobyt w spa! Tekstylne smakołyki dla restauracji, sal restauracyjnych i kawiarni: Nasze starannie wybrane produkty stołowe są łatwe w pielęgnacji, a dzięki licznym wzorom i kombinacjom barw oferują rozwiązanie dla dowolnej koncepcji wnętrza. Praktyczni, tekstylni pomocnicy kuchenni pomogą Ci bezproblemowo wyżywić gości każdego dnia.

Nasze główne kategorie produktów w sklepie internetowym z wyposażeniem hotelowym i łóżkami kontynentalnymi

Łóżka kontynentalne i akcesoria - Konfigurator łóżek hotelowych - Wezgłowia - Stelaże i dostawki - Materace i higiena  - Materace hotelowe - Materace wierzchnie i nakładkiOchraniacze na materacKołdry i poduszkiKołdry syntetyczne - Poduszki syntetyczne - Kołdry puchowe - Poduszki puchowe - Menu poduszkowePościel - Pościel hotelowa - Koce - Prześcieradła hotelowe oraz z gumkąHotel i dziecko - Artykuły frotte - Podwójna pętelkaPojedyncza pętelkaSzlafroki - Akcesoria - Bielizna stołowa* plus dostawa